FT MARKALAR

FT Tuning, jant, araç kiti, egsoz, body kit, alarm, park sensörü gibi alanlarda kalitesini kanıtlayan, Lenso Wheels, Parrot, Simota, Texon, Omsa, Cyclone, Ecotech markalarının bayisidir.

Showroomumuz ASF Otomotiv bünyesinde, 17.075 m2 lik bir alan içerisinde bulunan FDN Group sirketleri ile birlikte yer almaktadır. Showroomumuzda modifiye satış, danışmanlık, servis, montaj hizmetleri de verilmektedir.

Bunun dışında Solargard, Renault F1 Aksesuarları, Tebring, Cenmax, S Racing, O.Z., LLumar, gibi markaların ürünlerini de FT Tuning mağazalarında bulabilirsiniz.


Distribütörlüklerimiz

 

KW Automotive
Dünyanin en iyi süspansiyon ve amortisörlü yay sistemlerini üreten KW Automotive de FT Tuning distribütörlüğündedir. 3 varyasyonda ürün sunan marka, ayarlanabilir alçaltma ve esneklik, ayarlanabilir sertlik, yumuşaklık ayarı ve daha konforlu ve güvenli sürüşü sağlar.

LSD Doors
Almanya’dan ithal edilerek Türkiye’ deki modifiye tutkunlarına “Kanat Kapı Çözümleri” sunan marka FT Tuning distribütörlüğündedir. Her marka ve model için kurulumu bulunan kapıların montajı, orijinal kapı montaj noktalarından yapılmakta olup Alman TÜV Güvenlik sertifikalıdır.

 

Weitec
FT Tuning distribütörlüğünde olan marka neredeyse her marka ve model araç için çözümler sunar. Farklı ürün yelpazesiyle alternatif çözümler sunan marka, fiyat açısından da oldukça uygundur.

 

 

Bayiliklerimiz

 

F1 Aksesuarları
Türkiye’nin, son 4 yıldır en çok otomobil satan yetkili satıcısı olan ASF Otomotiv ile aynı bünyede hizmet veren FT Tuning, Renault F1 Orijinal Aksesuarlarının satışını da yapmaktadır.

Navitech
Türkiyenin önde gelen tüketici elektroniği markalarından olan Delco Elektronik Pazarlama’nın markasıdır. Navitech markası en iyi navigasyon sistemleriyle adından sıkça söz ettirmiştir. 2007 yılında alınan Navitech bayiliği, FT Tuning Shop’ a mp3/mp4 player, DVD, Divx, LCD TV, araç içi multimedya ses ve görüntü sistem çözümleri katmıştır.

Parrot
Merkezi Paris'te bulunan Parrot S.A., mobil hesaplama ve mobil iletişim alanındaki uygulamaları, gürültüye dayanıklı yerleşik ses tanıma ve sinyal işleme teknolojileri ile size kaliteli ürünler sunmaktadır.a yapmaktadır.

Lenso
1990 yılından bu yana kalite çizgisini yükselterek devam eden Lenso, yılda 500.000 adetlik satış miktarı ve dünya standartlarındaki ürünleri ile Türkiye’de FT Tuning bünyesinde satışa sunulmaktadır.

Simota
Dünyanın en iyi filtre ve intake sistemlerinden olan Simota, otomobilinizde ihtiyaç duyduğunuz performansı, patentli dizaynları ile sunmaktadır. Araçlarda kullanılan standart hava filtrelerinin en iyi alternatiflerinden olan SIMOTA hava filtreleri ve hava emiş sistemleri daha çok performans ve yakıt ekonomisi sağlamakta olup her otomobile özel aplikasyon seçenekleri de bulunmaktadır. SIMOTA performansın yanında şık tasarımları ile de büyük beğeni toplamaya devam etmektedir.

Cyclone
Ürün yelpazesinde oto alarm sistemleri, açma kapama sistemleri, elektrikli cam, cam kapama modülleri, merkezi kilit ve kayar kapı sistemleri, park sensörleri,wireless, bluetooth, handsfree kit, xenon far, far sensörleri, SMD ampülleri, halojen ampuller bulunmaktadır. Size sunulan alternatif sistemlerle FT Tuning’de satışa sunulmaya devam etmektedir.

Omsa
Omsa, ahşap, krom, karbon, alüminyum ve deri oto aksesuarları konusunda uzmanlaşmış bir markadır. Etkileyici görünüm ve fark arayanlar için …

Ecotech
Ecotech alarmları, yüksek performansl Otomatik Voltaj Regülasyonlu , LineInteractive Kesintisiz Güç Kaynağ,bilgisayar tipi yükleri elektrik kesintisinden ve şebekedeki olumsuzluklardan korumak için tasarlanmakta olan sistemlerdir.

 

Texon
Omsa, ahşap, krom, karbon, alüminyum ve deri oto aksesuarları konusunda uzmanlaşmış bir markadır. Etkileyici görünüm ve fark arayanlar için …

Simoni
Simoni Racing, İtalyan tasarımı ve estetiği ile otomobilinize çok yakışacak şık bir görünüm katmaktadır. Aracınıza italyan etkisini katmak için Simoni ürünleri FT Tuning ‘de satılmaktadır.

 
    
ÜYE MENÜ / GİRİŞ

 
e-mail :  
üye ol..
şifre:  
   

HABERLER & AKTİVİTELER

03.04.2008
Tuning Show 2008 3-6 Nisan tarihleri arasında CNR Expo Center’da devamı...

30.03.2008
FT Tuning Otomobil Güzellik Yarışması
devamı...


FT BİLGİ BANKASI

Dump Valve
NOS - HP
Kanat Kapı
Coilover kit
Süspansiyon

Bu site AGRAS tarafından hazırlanmıştır.