Neden ? FT Tuning

Uzman kadro

13 yıldır modifiye sektöründe hizmet gösteren Kemal Gülsunay’ın Mağaza Sorumluluğunu yaptığı, müşteri danışmanlığını Özgür Hakan Koçak’ın üstlendiği, deneyimli 5 Tuning personeli ve özel tasarımlar için çalıştığı yaratıcı ekibiyle, 18 yıldır otomotiv sektöründe deneyimli ASF Otomotiv bünyesinde hizmet vermektedir.

Uygun fiyat seçenekleri

FT Tuning, size sunduğu iyi hizmet ve sağladığı ürün çeşitliliğinin yanında her bütçe ve isteğe cevap verebilmektedir.

Danışmanlık hizmeti

Mağazamıza geldiğinizde satış danışmanlarımızdan yada mağaza sorumlumuzdan bilgi alabileceğiniz gibi web sitemiz üzerinden de danışmanlık hizmeti alarak, sorularınıza yanıt bulabilir, modifiye hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Güvenilir markalar

FT Tuning, Weitec, KW Automotive, LSD Doors distribütörü, Navitech, Renault F1, Lenso Wheels, Parrot, Simota, Texon, Omsa, Cyclone, Ecotech bayisi olup, bunların dışında Solargard, Renault F1 Aksesuarları, Tebring, Cenmax, S Racing, O.Z., LLumar, gibi çokça tercih edilen markaların ürünlerini de satışa sunmaktadır.

Güler yüzlü hizmet

Müşteri memnuniyetini ilk planda tutan FT Tuning, güler yüzlü ve profesyonel kadrosu ile ihtiyaçlarınıza karşılık vermektedir.

Ürün çeşitliliği

FT Tuning araç kiti, egzoz, body kit, alarm, park sensörü, yay, coilover kit, süspansiyon, disk, hava filtresi, jant, lastik, müzik sistem ve yalıtımı gibi bir çok ürün grubu ve farklı marka seçenekleri ile sayısız tercihler sunmaktadır.

ÜYE MENÜ / GİRİŞ

 
e-mail :  
üye ol..
şifre:  
   

HABERLER & AKTİVİTELER

03.04.2008
Tuning Show 2008 3-6 Nisan tarihleri arasında CNR Expo Center’da devamı...

30.03.2008
FT Tuning Otomobil Güzellik Yarışması
devamı...


FT BİLGİ BANKASI

Dump Valve
NOS - HP
Kanat Kapı
Coilover kit
Süspansiyon

Bu site AGRAS tarafından hazırlanmıştır.